" /> موسسه نشر اندیشه راهنما - درباره ما
منوی اصلی
موسسه نشر اندیشه راهنما
آموزش مهارت های زندگی

نشر اندیشه راهنما

با عنایت خداوند متعال با همکاری و همیاری تنی چند از استادان و صاحب نظران دانشگاه آزاد اسلامی، جرقه راه‌اندازی شرکتی دانش‌بنیان با رویکرد علوم انسانی در آذرماه سال 1394 زده شد. با بررسی‌ها و پیگیری‌های به‌عمل‌آمده در خصوص شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه علوم انسانی از خردادماه سال 95 با مساعدت معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری توانستیم، با مراجعه به آیین‌نامه تأسیس شرکت‌های دانش‌بنیان، درحوزه IT با رویکرد فرهنگی شروع به فعالیت کنیم.
ازآنجاکه این مجموعه در واحد دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام (ره) مشغول به فعالیت بود، در آذرماه سال 1395 با صحبت‌ها و رایزنی‌های صورت گرفته با معاونت محترم فرهنگی و دانشجویی و مدیریت محترم مرکز رشد آن واحد دانشگاهی توانست در آذرماه سال 1395موافقت اصولی هسته فناور دانش بنیان فوق الاشاره را از واحد مذکور کسب کند.

در ادامه با طراحی و راه اندازی کانال تلگرامی (andisherahnama@) با کد رسمی شامد (شناسه الکترونیکی محتوای دیجیتال) و همچنین سایت www.sedayerahnama.ir با پیگیری ها و مساعدت همکاران، این هسته فناور به ارائه مطلب در حوزه مهارت های زندگی، کسب و کار وخانواده می پردازد.

بدین وسیله از همه استادان و صاحبان فن درخصوص برگزاری سمینارها، کارگاه ها و کلاس های آموزشی آنلاین دعوت می شود تا در صورت تمایل ما را در این راه یاری نمایند.


[http://www.aparat.com/v/eMzqi]


[http://www.aparat.com/v/G493p]


[http://www.aparat.com/v/czSw8]


[http://www.aparat.com/v/Rq5nC]شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic